Dulbecco’s PBS | Serana

Sterilne filtrovaný Dulbecco’s Phosphate Buffered Saline (PBS) od výrobcu Serana, bez obsahu vápnika (Ca²⁺) a horčíka (Mg²⁺). Ideálny na preplachovanie buniek a riedenie reagencií v bunkovej kultivácii.

Variant:
Dostupnosť Dostupnosť 2 - 4 týždne Dostupnosť 2 - 4 týždne Dostupnosť 2 - 4 týždne Dostupnosť 2 - 4 týždne Dostupnosť 2 - 4 týždne Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: BDL-001-500ML BDL-001-10L BDL-001-2.5L BDL-001-1L BDL-001-5L Zvoľte variant
€6,48 / ks €53,97 / ks €18,27 / ks €12,29 / ks €38,19 / ks od €6,48 / ks €5,27 bez DPH €43,88 bez DPH €14,85 bez DPH €9,99 bez DPH €31,05 bez DPH od €5,27 bez DPH
Dulbecco’s PBS | Serana

Dulbecco’s PBS (Phosphate Buffered Saline) od spoločnosti Serana je fyziologický pufor bez vápnika a horčíka, sterilne filtrovaný pre použitie v bunkovej kultivácii a laboratórnych experimentoch.
Roztok je určený na udržiavanie pH a osmotickej rovnováhy buniek, ako aj na preplachovanie a riedenie vzoriek pred spracovaním.

Absencia Ca²⁺ a Mg²⁺ iónov zabraňuje nežiaducemu zhlukovaniu buniek a robí tento PBS ideálnym na oddelenie, premytie alebo resuspenziu buniek počas manipulácie.

Vlastnosti a výhody:

  • Bez Ca²⁺ a Mg²⁺

  • Sterilne filtrovaný

  • Udržiava pH a osmotickú rovnováhu

  • Vhodný na bunkové kultúry a experimenty in vitro

  • Spoľahlivá kvalita Serana

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: